با باز شدن کندل روزانه در شروع هر روز به وقت ( GMT+2 ) محاسبات سطوح آغاز شده و حداکثر ظرف نیم ساعت بعد ، لول ها بر روی سایت قرار می گیرند .

نکته مهم اینکه اگر چه این لول ها در آغاز هر روز اعلام می شوند ، اما این بدان معنا نیست که حتما و الزاما تا پایان همان روز قیمت به آنها می رسد .

در واقع ما می توانیم سطوحی را اعلام کنیم که قیمت بدون شک به آن خواهد رسید اما زمان دقیق آن نه از ما نه از هیچ کس دیگری ساخته نیست .
که البته آنالیز کامل اطلاعات و آمارها که توسط نرم افزارهای حرفه ای (نه تسترهای پر از خطا در متاتریدر) انجام شده است نشان می دهد که از سال ۲۰۰۰ میلادی تا کنون بیش از ۹۸% این سطوح در بازه زمانی متوسط ۷ روز کاری تیک خورده اند .

و البته نیازی به گفتن نیست که خیلی از ارزها و لول ها در همان روز که اعلام می شوند تیک میخورند و این مطلب را در همین چند روز اخیر نیز بارها دیده اید .

یکی از کاربردهای جانبی این لول ها به اینصورت است که کاربر می تواند به روزهای قبل مراجعه کرده و سطوحی که هنوز تیک نخورده اند را در تحلیل های خود اعمال و از آنها استفاده کند .

برای بررسی بیشتر نیز می توانید لول هایی از روزهای قبل ، که قیمت هنوز به آنها نرسیده را روی چارت خود ثبت کنید و آنها را در نظر داشته باشید تا در روزهای آتی ببینید که آیا مارکت به آنها خواهد رسید یا خیر ؟ ما می دانیم که میرسد