و اما بهترین نحوه استفاده از این لول ها :


 

 

 

بسیاری از تریدرها جمله ای که در عکس بالا می بینید را شنیده اند .

اگر این جمله را قبول دارید به شما تبریک می گوییم ! خدمات ما می تواند برای شما مفید باشد ، اما اگر چنین نیست باید با شما کمی صادق باشیم !

اگر هنوز به دنبال روش و سیستم معاملاتی هستید و احساس می کنید مشکل شما با اندیکاتوری که فلش بنفش بزند و به شما بگوید که کجا وارد شوید ، حل می شود ؛ ما به شما می گوییم که درحال حاضر شاید خدمات ما برای شما جالب نباشد .
البته در فاز دوم و سوم پروژه گپ لول ، خدمات ما گسترش بسیار زیادی خواهد داشت و طیف وسیعی از تریدرها را پوشش خواهد داد .

تا آن زمان می توانید بر اساس این لول ها که با درصد بالایی تحقق می پذیرند ، سیستم معاملاتی خود را بسازید و یا جهت تکمیل سیستم معاملاتی خود ، به عنوان یک ابزار کمکی جهت تعیین محتمل ترین سطوح برای خروج استفاده نمایید.

اما برویم سراغ آن دسته از تریدر هایی که جمله عکس فوق را قبول دارند و برای ورود به معاملاتشان ، روش و استراتژی مناسبی دارند ، اما اغلب اوقات برای پیدا کردن محل خروج مناسب و تارگت ایده آل به مشکل بر می خورند ، ما می توانیم بهترین و مطمئن ترین تارگت را در تمام جفت ارزها و بصورت روزانه به شما اعلام کنیم .

تارگت هایی که در ۱۸ سال گذشته با دقت بالای ۹۸% تیک خورده اند ! این همان چیزی نبود که سالها در جستجوی آن بودید ؟

ادعای ما به راحتی قابل اثبات است ! لول های اعلام شده برای تمام جفت ارزها از تاریخ ۲۰۱۴/۰۱/۰۱ تا به امروز روی سایت وجود دارد و میتوانید همیشه و به صورت رایگان به آنها دسترسی داشته باشید و چک کنید .

موفق باشید ?