استراتژی معاملاتی “هورزاد اف ایکس دو” روشی بسیار ساده و راحت برای سود گرفتن از بازار فارکس میباشد که به هیچ عنوان وقتگیر نیست و نیاز به بررسی و تحلیل چارت ندارد ، همچنین برای همه ، حتی افراد مبتدی نیز مناسب است . صفر تا صد این روش بهمراه تمامی نکات مهم و کلیدی ، بطور کامل در ۲ جلسه به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن شما قادر خواهید بود کاملا مستقل  و بصورت مداوم از بازار سود کسب کنید . البته پشتیبانی آموزشی تا یکسال پس از آموزش در دسترس شما خواهد بود .


از مزایای این سیستم معاملاتی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
استاپ لاس ثابت برای تمامی معاملات – درودان کنترل شده – بدون اندیکاتور ، بدون تحلیل  – کاملا متفاوت نسبت به تمامی روشهای موجود در بازار – شکار روند های بزرگ فقط با یک معامله – بدون افزودن به معاملات داخل ضرر – هزینه بسیار مناسب – نیاز به کامپیوتر ندارد و با گوشی موبایل هم قابل استفاده است و …


این روش نسبت به سیستم قبلی کاملا متفاوت است ، همچنین به گپ لول و عرضه تقاضا ارتباطی ندارد . ضمن اینکه مارتینگل ، اسکالپ ، گرید ، ایچی ، پرایس اکشن (و یا مشابه آن) هم نیست . ساخت و توسعه این استراتژی معاملاتی صرفا توسط اینجانب انجام شده است .  لینک  “استیتمنت زنده”  این روش نیز در انتهای همین صفحه در دسترس شماست .


هزینه آموزش کامل این روش بهمراه پشتیبانی یکساله و همچنین آپدیت های رایگان بعدی ۲۹۹ دلار میباشد . همچنین تا یک ماه پس از پایان آموزش ، در صورت عدم رضایت شما (مغایرت آنچه در اینجا توضیح داده شده با استراتژی) کل ۲۹۹ دلار به شما مسترد خواهد شد .


برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت متن “سوالات متداول” تماس بگیرید :


برای پرداخت شهریه “اینجا” را کلیک کنید.


لینک  استیتمنت وریفای شده و متصل به حساب ، مربوط به حساب ریل خودم ، که فقط با همین استراتژی (هورزاد اف ایکس دو)  بر روی آن ترید میکنم ، در سایت معتبر و بین المللی مای اف ایکس بوک :

 

https://www.myfxbook.com/members/hoorzad/hoorzad-fx-21-a/3660004