فرصتی فوق العاده و استثنایی ، برای رهایی از ضررهای بازار فارکس


برای اولین بار در فارکس : بدون تحلیل و بدون اندیکاتور

سیستم معاملاتی هورزاد اف ایکس   (کاملا سود ده و بسیار ساده) به قیمت ۵۰۰ دلار به فروش می رسد . این قیمت شامل آموزش کامل سیستم و پشتیبانی شما تا رسیدن به نتیجه قطعی و نهایی و سود همیشگی شما خواهد بود . همچنین تا یک ماه پس از پایان آموزش ، در صورت عدم رضایت شما (مغایرت آنچه در اینجا توضیح داده شده با سیستم) کل ۵۰۰ دلار به شما مسترد خواهد شد .

این سیستم معاملاتی در سال ۱۳۸۸ توسط اینجانب ابداع شده و تا به امروز بطور مستمر ، توسعه یافته و بهینه سازی شده . آپدیت های احتمالی آینده نیز بصورت رایگان برای مشتریان ارسال خواهد شد . صفر تا صد این روش بهمراه تمامی نکات مهم و کلیدی ، بطور کامل در چند جلسه به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن شما قادر خواهید بود به تنهایی و بصورت مداوم از بازار سود کسب کنید (و البته پشتیبانی همیشه در دسترس شماست و پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم)

این روش معاملاتی نیاز به هیچگونه تحلیل – اندیکاتور – ابزار و … نداشته و یادگیری آن برای همه امکان پذیر است و همچنین  در روز وقت بسیار کمی نیاز دارد و به همین جهت مناسب افرادیست که نمی توانند دائما بازار را چک کنند . نیاز به کامپیوتر ندارد و با گوشی موبایل هم قابل استفاده است .

این روش به گپ لول و عرضه تقاضا ارتباطی ندارد . ضمن اینکه مارتینگل ، اسکالپ ، گرید ، ایچی ، پرایس اکشن (و یا مشابه آن) هم نیست . لینک  “استیتمنت زنده”  این روش نیز قابل ارائه است .


برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

محمد هورزاد 

تماس از طریق تلگرام – ایمو – واتساپ   ۹۸۹۳۰۵۳۹۲۹۴۸+

http://t.me/Hoorzad2    لینک من در تلگرام  

 آی دی تلگرام    Hoorzad2@

 : ایمیل

hoorzadfx@gmail.com