فرصتی فوق العاده و استثنایی ، برای رهایی از ضررهای بازار فارکس


یک سیستم معاملاتی کاملا سود ده و بسیار ساده به قیمت ۵۰۰ دلار به صورت تضمینی به فروش می رسد . این قیمت شامل آموزش کامل سیستم و پشتیبانی شما تا رسیدن به نتیجه قطعی و نهایی و سود همیشگی شما خواهد بود . در صورت عدم رضایت شما (مغایرت آنچه در اینجا توضیح داده شده با سیستم) کل ۵۰۰ دلار در همان هفته اول (پایان آموزش) به شما مسترد خواهد شد (البته تمامی مشتریان ما تا کنون رضایت ۱۰۰% داشته اند)

این سیستم معاملاتی در سال ۱۳۸۸ توسط اینجانب ابداع شده و تا به امروز به طور مستمر ، توسعه یافته – اصلاح و اپتیمایز شده و اکنون  ۱۰۰% کامل شده است . مشابه این سیستم در بازار هست اما هیچکدام کامل نیست و استفاده از آن سیستم ها نتیجه ای جز ضرر نخواهد داشت –  نکات مهم و کلیدی این روش همچنان در اختیار اینجانب بوده که بطور کامل در چند جلسه به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن شما قادر خواهید بود به تنهایی و بصورت مداوم از بازار سود کسب کنید (این مورد نیز ضمانت می شود)

این روش معاملاتی نیاز به هیچگونه تحلیل – اندیکاتور – ابزار و … نداشته و یادگیری آن برای همه امکان پذیر است و همچنین  در روز وقت بسیار کمی نیاز دارد و به همین جهت مناسب افرادیست که نمی توانند دائما بازار را چک کنند .

نیاز به کامپیوتر ندارد و با گوشی موبایل هم قابل استفاده است . اسپرد در این روش مهم نیست و در اکثر بروکرها و تمامی بازار ها سود ده است . ضمن اینکه مارتینگل یا اسکالپ و یا گرید هم نیست . لینک استیتمنت زنده این روش نیز قابل ارائه است .


 

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

محمد هورزاد 

تماس از طریق تلگرام – ایمو – واتساپ   ۹۸۹۳۰۵۳۹۲۹۴۸+

http://t.me/Hoorzad2    لینک من در تلگرام  

 آی دی تلگرام    Hoorzad2@

 : ایمیل

hoorzadfx@gmail.com