فروش محدود فقط برای ۳۰ نفر
“محدودیت فروش کامل شد”

 


استراتژی معاملاتی  “هورزاد اف ایکس یک”    (کاملا سود ده و بسیار ساده) به قیمت ۶۰۰ دلار به فروش می رسد . این قیمت شامل آموزش کامل سیستم و پشتیبانی شما تا رسیدن به نتیجه قطعی و نهایی و سود همیشگی شما خواهد بود .

این سیستم معاملاتی در سال ۱۳۸۸ توسط اینجانب ابداع شده و تا به امروز بطور مستمر ، توسعه یافته و بهینه سازی شده . آپدیت های احتمالی آینده نیز بصورت رایگان برای مشتریان ارسال خواهد شد . صفر تا صد این روش بهمراه تمامی نکات مهم و کلیدی ، بطور کامل در چند جلسه به شما آموزش داده خواهد شد و بعد از آن شما قادر خواهید بود به تنهایی و بصورت مداوم از بازار سود کسب کنید (و البته پشتیبانی تا ششماه بعد از آموزش در دسترس شماست و پاسخگوی تمام سوالات شما هستیم)

این استراتژی معاملاتی نیاز به هیچگونه تحلیل – اندیکاتور – ابزار و … نداشته و یادگیری آن برای همه امکان پذیر است و همچنین  در روز وقت بسیار کمی نیاز دارد و به همین جهت مناسب افرادیست که نمی توانند دائما بازار را چک کنند . نیاز به کامپیوتر ندارد و با گوشی موبایل هم قابل استفاده است .

این روش به گپ لول و عرضه تقاضا ارتباطی ندارد . ضمن اینکه مارتینگل ، اسکالپ ، گرید ، ایچی ، پرایس اکشن (و یا مشابه آن) هم نیست .


برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید :

محمد هورزاد 

 

http://t.me/Hoorzad2    لینک من در تلگرام  

 آی دی تلگرام    Hoorzad2@

 : ایمیل

hoorzadfx@gmail.com

کانال ما در تلگرام   https://t.me/hoorzadfx_com


همچنین لینک های زیر را مشاهده کنید :


جدول مقایسه استراتژی های معاملاتی


استراتژی معاملاتی “هورزاد اف ایکس دو”


برای پرداخت شهریه “اینجا” را کلیک کنید.